Úvod

 
 

Vítáme Vás na stránkách restaurace Góvinda

Přijďte nás navštívit a ochutnejte lahodnou vegetariánskou kuchyni, která je inspirována indickým kulinářským uměním. Naše cukrárna je vyhlášena svými mléčnými sladkostmi a dortíky.

Zveme vás na zdravé a výživné jídlo, které je potravou nejen pro tělo, ale také pro duši…

Něco málo o nás

Restaurace Góvinda jsou známé po celém světě svými chutnými a výživnými vegetariánskými pokrmy. Naše restaurace v Soukenické ulici existuje již od roku 1995 a patří mezi první vegetariánské restaurace v Praze.

Ve dvoupodlažní budově v čistém, klidném a nekuřáckém prostředí uprostřed rušného velkoměsta, v blízkosti pražských kulturních památek, největších městských nákupních center a řeky Vltavy, můžete ochutnat rozličné druhy indických specialit a lahodná jídla nejrozmanitějších chutí starodávné indické kuchyně. Nabízíme bohaté a pestré menu složené z nejrůznějších chodů, velký výběr netradičních sladkostí a navíc – přídavky zdarma. Za poslechu meditativní hudby se můžete nejen výborně najíst, ale také příjemně uvolnit a relaxovat. Využijte jedinečnou možnost zakusit fascinující atmosféru východní kultury prastaré Indie. V přízemí budovy si pak v orientálním obchůdku můžete na památku a pro radost pořídit dárky jak pro sebe tak pro své blízké.

Přijďte zažít chuť jiného světa…

Přízemí

V přízemí naší restaurace najdete klidné prostředí s dvaceti pěti místy k sezení. Ke zvláštním příležitostem také nabízíme rezervaci stolů.

Zde se také nachází indický obchůdek – GÓVINDA BUTIK. Nabízíme rozmanité zboží z Indie: vonné tyčinky, koření, dárkové přeměty, tradiční sárí a pundžábí, šperky a také samozřejmě duchovní literaturu.

První patro

V prvním patře je k dispozici přes padesát míst k sezení a u výdejního pultu si můžete vybrat z naší denní nabídky tradičních specialit jako je sabdží, dálová polévka, raita, čapátí, papadám nebo sladké manohara ladu či karamelové barfi nebo ánvi a mnohé další…